Witamy w Apartamentach w Sierakowie!

Apartamenty Buczyna w Sierakowie zostały urządzone nowocześnie i komfortowo. Są bogato wyposażone. Dla Państwa Wygody zadbaliśmy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Dom składa się z dwóch odrębnych apartamentów. Jest idealny na rodzinne wakacje czy spotkanie grupy przyjaciół. Oferujemy Państwu w pełni wyposażone kuchnie i łazienki. Posiadamy stałe łącze internetowe i pakiet telewizji satelitarnej.

Serdecznie Państwa zapraszamy do Apartamentów w Sierakowie. Pomożemy Państwu zorganizować wolny czas. Chętnie pomożemy w wędkowaniu pośrednicząc w zakupie stosownych zezwoleń. Służymy również praktycznymi informacjami.

Oferujemy Państwu znakomitą lokalizację niedaleko jezior, w otoczeniu pięknych krajobrazów. Apartamenty Buczyna położone są w Sierakowskim Parku Krajobrazowym. Rezerwat Buki Nad Jeziorem Jaroszewskim oddalony jest o 400 m. Jezioro Jaroszewskie, gdzie znajduje się plaża, kąpielisko, pub,restauracja oddalone jest 450 m. Sklepy spożywcze, restauracje i kawiarnie położone są w odległości ok. 500 m. W okolicy jest ogromna liczba jezior, znajdują się tutaj malownicze trasy rowerowe i spacerowe. Puszcza Notecka to najlepsze miejsce na grzybobranie. W mieście Sieraków znajduje się zabytkowy kościół, stado ogierów i Zamek Muzeum Opalińskich ze słynnymi sarkofagami. W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania rozmaitych form aktywnego wypoczynku.