Sieraków to dobre miejsce na stałe, ale i na chwilę. Na weekend, wakacje, sylwestra, święta, grzybobranie czy triatlon. I na tę dłuższą lub krótszą chwilę serdecznie Państwa do nas zapraszamy.

Zapraszamy do naszego nowego domu, który w całości Państwu oddajemy. Jest on położony 300 m od Rezerwatu Buków nad jeziorem Lutomskim, 400 od Jeziora Jaroszewskiego i plaży. Jest on dla Państwa wygody i przyjemności komfortowo wyposażony. Znajdują się w nim dwa niezależne apartamenty.

Apartament dolny ma 100 m2. Znajdują się w nim trzy sypialnie i przestronny salon z doskonale wyposażonym aneksem kuchennym oraz dwie łazienki. W apartamencie jest pralka, zmywarka, ekspres do kawy, żelazko, suszarka do bielizny. W apartamencie wygodnie może przebywać osiem osób. Jest też łóżeczko i krzesełko dla niemowląt. Do dyspozycji jest taras i cudownie zielony, mięciutki trawnik, nasze oczko w głowie.

Apartament na piętrze to dwie dwuosobowe sypialnie, nowoczesny salon z aneksem kuchennym i dwie łazienki. Może tam spać 6 osób, gdyż sofa w salonie jest duża, wygodna i rozkładana. W tym apartamencie również jest zmywarka, pralka i żelazko oraz ekspres do kawy.

Oferujemy Państwu komfort i wygodę. Służymy również wszelką pomocą.

Apartament sześcioosobowy na piętrze

Swie dwuosobowe sypialnie, nowoczesny salon z aneksem kuchennym i dwie łazienki.
420

Apartament ośmioosobowy na parterze

trzy sypialnie i przestronny salon z doskonale wyposażonym aneksem kuchennym oraz dwie łazienki.
560